top of page

Update 08/06/2020


Beste sportievelingen, We hopen dat jullie en jullie familie het nog steeds goed stellen. Gelukkig hebben we ondertussen al wat stappen gezet richting het nieuwe normaal en worden we stilaan vertrouwd aan onze nieuwe omgeving en onze nieuwe gedragsregels waarbij we steeds weer wat vrijheidsgraden extra krijgen vanuit de overheid. Ook onze tennisclub gaat mee in deze evolutie en telkens weer evalueren we als bestuur de impact en de praktische toepassing op ons clubleven. Vooraleer we ter zake komen, wens ik toch langs deze weg onze bestuursploeg te bedanken voor al hun tijd en energie die zij er telkens weer in hebben gestoken om onze tennisclub opnieuw op de rit te zetten. Dit alles gebeurt zoals het hoort conform de regels vanuit de overheid en met steun vanuit onze sportfederatie Tennis Vlaanderen. Zoals ook schooldirecteurs de afgelopen weken bezig zijn geweest om hun scholen weer open te krijgen, heeft onze bestuursploeg ook telkens weer alles nauwkeurig georganiseerd en pragmatisch aangepakt wanneer het niet 100% duidelijk was. Het was soms een moeilijke evenwichtsoefening maar ik hoop dat jullie gemerkt hebben dat er achter de schermen hard is gewerkt om het toch mogelijk te maken op onze club terug op te starten en uiteindelijk te staan waar we nu al staan. Dit werk was teamwork van de bovenste plank en eerlijk gezegd, ik ben er trots op ! Ook al moesten we soms tot onze grote spijt vaststellen dat sommige leden de spreekwoordelijke kantjes er op z’n Belgisch afliepen … Dankzij het organisatietalent van ons sportcomité kunnen we nu al enkele weken terug dubbelen. Zij vonden voldoende bereidwillige vrijwilligers vanuit de interclubcompetitie die wouden optreden als toezichthouder. Ook hen wil ik via deze weg nog bedanken voor hun tijdsopoffering in het belang van de club. Verder is het werk dat er in het nieuwe reservatiesysteem werd gestoken ook niet te onderschatten. De terugkoppeling die we hebben gekregen van jullie is zeer positief en we hebben inmiddels de instellingen aangepast zodat elk lid 3 reservaties gelijktijdig in het systeem kan aanvragen. Dit in tegenstelling tot de eerste dagen van de opstart waarbij slechts één reservatie mogelijk was. Tengevolge van de verdere versoepeling van de veiligheidsvoorschriften mag er sinds maandag 8 juni vrij worden gedubbeld, zonder toezichthouder en zonder tijdsblokken. Sinds deze week is de volgende fase ingezet waarbij in principe de horeca-activiteiten opnieuw kunnen worden opgestart. Ik moet jullie bekennen dat dit voor ons, gezien onze werking van de bar, wellicht de moeilijkste stap wordt om te realiseren. Zoals jullie weten hebben we immers normaal geen permanente uitbating van het clubhuis. Het toepassen van de horeca-maatregelen op onze werking is dan ook niet zo evident en we verzoeken jullie nog om wat geduld. Uiteraard wensen we zelf ook in belang van de club deze stap te zetten echter zoals steeds primeert de veiligheid van onze leden en zolang we hier geen garanties kunnen over geven, hebben we besloten om onze activiteiten in het clubhuis nog niet te hernemen. We werken hier volop aan en hopen eerstdaags met positief nieuws en concrete richtlijnen richting jullie te communiceren. Ondertussen heeft ons jeugd-comité haar activiteiten ook weer opgepakt en werden de eerste lentelessen mits bijkomende maatregelen gegeven. De inschrijvingen voor onze zomerkampen staan ook al online en wie wil, kan zich inschrijven via onze website. Ook hier wil ik toch Hans en Anneleen nog voor bedanken wat zo evident is het allemaal niet. Tot slot wensen we ook jullie, onze leden, te bedanken voor de medewerking en het respecteren van de ingestelde maatregelen en het toepassen van de “Play Safe and Go”-richtlijnen. Deze maatregelen blijven uiteraard van kracht in de komende periode, laat ons immers niet vergeten dat er nog steeds een dreiging is en dat we hier tot nader order mee zullen moeten leren leven. Ook als je bij ons op de club aan het genieten bent van de tennissport en/of de après-tennis. Hou jullie goed en tot binnenkort, Met sportieve groeten, Patrick Voorzitter

Comentarios


bottom of page