top of page

De gezelligheid komt (een beetje) terug...


Beste vrienden,

Nadat we de bijgewerkte maatregelen voor de horeca hebben geëvalueerd, kunnen we jullie melden dat we vanaf vrijdagochtend 12/06/2020 ons clubhuis terug zullen openstellen als bar voor onze leden en dit onder volgende voorwaarden :

 • De algemene regels van “Play Safe and Go” dienen gerespecteerd te worden. We rekenen bovendien op de verantwoordelijkheidszin van onze leden.

 • Het gebruikelijke systeem van zelfbediening blijft behouden.

 • De door ons geplaatste tafels en stoelen in clubhuis en op de terrassen worden niet verplaatst. De zitplaatsen werden bepaald rekening houdende met de maatregelen van social distancing, het wordt ten stelligste afgeraden om aan de toog te “hangen”. Bij voorkeur wordt er op één van de terrassen buiten plaats genomen.

 • Het overdekte terras langs het clubhuis mag niet gebruikt worden als zitplaats gezien de smalle doorgang waarbij de sociale afstand van 1 ½ meter niet kan gegarandeerd worden.

 • De maximale capaciteit van het clubhuis is beperkt tot 20 personen.

 • De ventilatie van het clubhuis werd inmiddels op haar hoogste stand geplaatst.

 • Voordat het clubhuis betreden wordt is het ontsmetten van handen verplicht. De noodzakelijke middelen zullen hiervoor bij de ingang van het clubhuis ter beschikking gesteld worden door de club.

 • De toegang tot de zone achter de toog en tot de koelkasten is beperkt tot één persoon gelijktijdig.

 • Voordat drank uit de koelkasten wordt genomen dienen de handen nog bijkomend ontsmet te worden.

 • De tapinstallaties worden nog niet in gebruik genomen. Het drankaanbod in flessen is voldoende groot welke gekoeld in de koelkasten staan.

 • Een vaste flessenopener (met opvangbakje voor de capsules) zal worden geïnstalleerd achter de toog, het flesje flink vasthouden en een kleine draai zonder de flessenopener aan te raken moet lukken om de flesjes te openen. De kleine, mobiele flessenopeners worden verwijderd.

 • De bediening van de tablet voor de barapp, met jullie persoonlijke code, gebeurt enkel via wattenstaafjes welke ter beschikking zullen worden gesteld.

 • Bij het verlaten van de zone achter de toog dienen handen opnieuw ontsmet te worden.

 • Iedereen ruimt eigen afval op en zet lege flessen in de daartoe bestemde bakken onder de toog. Bovendien spoelt ieder zijn eigen glas en zet dit op de dienbladen achter de toog. Deze vuile glazen zullen bij het dagelijks onderhoud in de vaatwas worden gereinigd. ONTHOUD : slechts 1 persoon gelijktijdig achter de toog.

 • De sluitingstijd van het clubhuis wordt vastgesteld om 01 uur conform de algemene richtlijnen waarbij de laatste het clubhuis afsluit.

We hopen dat we samen met jullie deze volgende stap met succes kunnen doorvoeren en zo de veiligheidsmaatregelen kunnen combineren met ons clubleven. Mochten er nog suggesties of opmerkingen zijn, aarzel niet om hierover iemand van het bestuur te contacteren.

We wensen jullie veel tennisplezier toe maar hou het veilig !

Met sportieve groeten

Het bestuur

Comments


bottom of page